هنرکده آتیه کار/ اخبار گناباد » مشکلات ایثارگران با همدلی و تعاون حل شدنی است

مشکلات ایثارگران با همدلی و تعاون حل شدنی است

مشکلات ایثارگران با همدلی و تعاون حل شدنی است

​مشاور عالی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران گفت:با همدلی و تعاون بین واحدهای درون و برون سازمانی می توانیم مشکلات ایثارگران را به حداقل برسانیم
مشکلات ایثارگران با همدلی و تعاون حل شدنی است

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمود پاکدل ظهر امروز شنبه دوم تیر با حضور در همایش مشترک شورای معاونین ستاد استان و روسای بنیاد شهرستان های خراسان رضوی، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: وظیفه همه ما عمل به وصایای شهدا و عملیاتی کردن نصایح آنان است.
وی توکل به خدای متعال را مهم ترین اصل دانست و ادامه داد: نماز، فعالیت جهادی، اخلاص، صداقت، تبعیت از ولایت فقیه و اتحاد از مهمترین مباحثی است که شهدا توصیه و ما باید در فرهنگ جوانانمان نهادینه کنیم.

وی در همین راستا خاطر نشان ساخت: با شرایط حاکم بر جامعه جهانی که ایران در تحریم ها به سر می برد فرصت بسیار خوبی است به توانمندی های داخلی توجه کنیم و در سایه حمایت از کالای ایرانی پیروز شویم.

مشاور عالی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران در خصوص فضای مجازی ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی یکی از دغدغه های بنیاد است که مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی این نهاد، ماموریت دارد تا اقدامات لازم را به عمل آورد.

وی با بیان اینکه با همدلی و تعاون بین واحدهای درون و برون سازمانی می توانیم مشکلات ایثارگران را به حداقل برسانیم، اضافه کرد: امکانات باید به صورت عادلانه در اختیار استان ها قرار بگیرد و از سویی به دنبال استقرار نظام عملیاتی هوشمند هستیم تا بتوانیم عملکرد ها را به صورت دقیق ثبت کنیم.
پاکدل در خصوص آموزش گفت: مدیران جوان باید مسئولیت های سخت را قبول کنند، زیرا نیروی جوان فعالیت ها را ارتقا داده و خلاقیت و نوآوری به وجود می آورد.
وی بر رفع مشکلات در حوزه درمانی تاکید و ادامه داد: تعاملات و ارتباطات با مسئولین بیمه را ارتقا دهید، زیرا ایثارگری که برای عزت ایران اسلامی فداکاری کرده نباید با مشکلات درمانی مواجه شود.

در این جلسه روسای بنیاد تربت حیدریه، تربت جام، خواف، کاشمر، بردسکن، چناران، بجستان و گناباد اهم مشکلات پیشروی ایثارگران که شامل خدمات درمانی، اشتغال، آموزش، وام ازدواج و مسکن، خدمات الکترونیکی، کمیسیون پزشکی و عدم اجرای قوانین ایثارگران را مطرح و خواستار انتقال آن به رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شدند.

گفتنی است: در حاشیه این همایش جلسه بررسی مسائل درمانی ایثارگران خراسان رضوی با حضور محمود پاکدل مشاور عالی رئیس بنیاد و مسولین بنیاد خراسان رضوی و بیمه دی برگزار و برای رفع مشکلات موجود تصمیماتی اتخاذ گردید.
انتهای پیام/موضوع : برنامه دوره های صنایع دستی, خبر برگزیده روز, خبرهای ویژه
برچسب ها :

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: یکشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۷   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت هنرکده آتیه کار محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ