هنرکده آتیه کار/ اخبار گناباد » مرحله سوم سبدهای حمایتی به‌زودی میان افراد نیازمند در خراسان رضوی توزیع می‌شود

مرحله سوم سبدهای حمایتی به‌زودی میان افراد نیازمند در خراسان رضوی توزیع می‌شود

مرحله سوم سبدهای حمایتی به‌زودی میان افراد نیازمند در خراسان رضوی توزیع می‌شود

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال دو مرحله سبد کالا برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه به خصوص زنان سرپرست خانوار در سطح استان توزیع شده و به‌زودی مرحله سوم سبدهای حمایتی کالا بین افراد نیازمند در سطح استان توزیع خواهد شد.

محمود حکمتی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خلیل‌آباد اظهار کرد: معتقد هستیم یارانه افراد نیازمند به هیچ وجه نباید قطع شود بلکه باید افزایش هم پیدا کند.

وی با بیان اینکه در حوزه معاونت اجتماعی اداره‌کل کار بر حوزه اجتماعی و رفاهی کارگران توجه بیشتری داریم، افزود: بیمه کارگران اعم از بیمه کارگران ساختمانی در سایر روستاها، سلامت روح و روان کارگر از قبیل اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر را شناسایی و پیگیری می‌کنیم.

معاون اداره‌کل کار خراسان رضوی اظهار داشت: در حوزه یارانه‌ها که به هر دلیلی یارانه اقشار مستضعف جامعه قطع شده باشد، اداره کل کمیته امداد و بهزیستی خودش را متولی یارانه اقشار آسیب‌پذیر می‌داند و اگر اعتراضی هم داشته باشند بررسی و پیگیری می‌شود.

حکمتی‌پور با بیان اینکه در سطح استان ۶۲ هزار کارگر ساختمانی وجود دارد، گفت: سلامت جسمی کارگران یکی از موضوعات مهم اداره کل است و هرچه به سلامت کارگران بپردازیم به بهره‌وری کار تولید در کشور کمک کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه ۳۲ رشته ورزشی در حوزه ورزش کارگران استان و کشور داریم بیان کرد: امسال میزبان فوتبال کارگران کشور از ۱۶ تیم ورزشی در سطح استان بودیم و به مناسبت دهه فجر هم بنا داریم میزبان ۱۲ تیم جودو کارگران کشور باشیم.

معاون اجتماعی اداره‌کل کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به اینکه هر چه به معیشت کارگران، رفاه و سلامت کارگران توجه شود قطعا به کاهش حوادث ناشی از کار منجر خواهد شد، گفت: کارگران عزیر چرخ تولید را در مدار تولید خودکفایی به گردش در می‌آورند.

حکمتی‌پور با بیان اینکه باید قداست کار و کارگر حفظ شود، افزود: در کل استان خراسان رضوی در ۷ شهرستان به ویژه در شهرهای محروم و غیر برخوردار مجموعه‌های فرهنگی ورزشی خاص کارگران آماده کرده‌ایم و ۲ مجموعه هم در مشهد مقدس داریم که روزانه میزبان یک‌هزار و ۱۰۰ کارگر است.

وی با اعلام اینکه در ایام تابستان سال جاری میزبان ۴۵ هزار کارگر همراه با اعضای خانواده در سطح استان بودیم، بیان کرد: یک مجموعه کارگری در شهرستان گناباد به عنوان مجموعه اداری و ورزشی در دهه فجر افتتاح می‌شود.

حکمتی‌پور با اشاره به برنامه‌های دهه مبارک فجر اظهار داشت: تجلیل از کارگران برتر در عرصه‌های تعاون، ورزش کارگری، تولید استان در بازدیدهای پیش‌بینی شده، دیدار با خانواده‌های شهدای کارگر و برگزاری مسابقات ورزشی ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده آنان را از برنامه‌های پیش‌بینی شده در ایام دهه فجر است.موضوع : برنامه دوره های صنایع دستی, خبرهای ویژه, مدیریت مصرف
برچسب ها : , , ,

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: شنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۶   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت هنرکده آتیه کار محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ