هترکده آتیه کار » فرماندار گناباد : بهره برداری از 128 طرح در گناباد طی دهه فجر

فرماندار گناباد : بهره برداری از ۱۲۸ طرح در گناباد طی دهه فجر

فرماندار گناباد : بهره برداری از ۱۲۸ طرح در گناباد طی دهه فجر

فرماندار گناباد گفت: ۱۲۸ طرح با هزینه ۴۸۵ میلیارد ریال طی دهه فجر در بخشهای مختلف این شهرستان به بهره برداری می رسد.
به گزارش ایرنا، محمد علی نبی پور روز سه شنبه در نشست خبری افزود: این طرحها در حوزه های عمرانی، فرهنگی و هنری، صنعت و معدن، خدمات شهری و تولیدی اجرا شده اند.
وی اظهار کرد: از این تعداد هفت طرح کوچک و متوسط صنعتی با هزینه ۴۵ میلیارد ریال و اشتغال مستقیم برای ۶۰ نفر اجرا شده که هشت میلیارد ریال از هزینه آن از محل تسهیلات مشاغل خانگی تامین شده است.
وی مراحل چهارم و پنجم آبرسانی به روستاهای گیسور و نوده پشنگ با ۸۵ درصد از تسهیلات دولتی و ۱۵ درصد خودیاری مردم در مجموع با هزینه ۴۶ میلیارد ریال را از دیگر طرحهای آماده بهره برداری برای دهه فجر در گناباد ذکر کرد.
فرماندار گناباد با اشاره به اجرای طرح گازرسانی به ۲۱ روستای گناباد گفت: از این تعداد گازرسانی به هفت روستا طی دهه فجر به بهره برداری می رسد و گازرسانی به شرق بخش کاخک گناباد هم در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.
وی افزود: بهره برداری از ۲۰ طرح لوله گذاری آبیاری نوین کشاورزی با مشارکت مردم از دیگر طرحهای مزبور است که ۱۸ میلیارد ریال از هزینه آن توسط دولت و چهار میلیارد ریال آن از طریق خودیاری مردم تامین شده است.
وی اظهار کرد: برای بهبود شبکه آبرسانی شهری در گناباد از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال طرح تعریف شده که در این راستا احداث مخزن ذخیره ۱۰ هزار مترمکعبی و اصلاح ۴۳ کیلومتر خط انتقال آب همزمان با دهه فجر آغاز می شود.
نبی پور گفت: در بخش توسعه روستایی به عنوان یکی از رویکردهای مهم دولت تدبیر و امید، اقدامات خوبی در گناباد انجام شده که از جمله آنها گازرسانی به ۲۱ روستا با هزینه بیش از ۲۲ میلیارد ریال، نوسازی و تکمیل مجتمع های آبرسانی روستایی با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال و همچنین ۱۸ هزار متر آسفالت معابر روستایی طی سه سال گذشته است.
وی افزود: دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته بیش از یک هزار میلیارد ریال در قالب طرح تحول نظام سلامت و بهبود شاخص های بهداشتی و درمانی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی گناباد هزینه کرده است.
وی اظهار کرد: از ابتدای امسال ۲۸۸ میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق تولید به ۲۶ واحد تولیدی گناباد پرداخت شده در حالی که سال گذشته بیش از ۱۹۰ میلیارد ریال به ۲۲ واحد پرداخت شده بودموضوع : خبر برگزیده روز, خبرهای ویژه, مدیریت مصرف
برچسب ها : , , , ,

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: چهارشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۶   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت هنرکده آتیه کار محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ