هنرکده آتیه کار/ اخبار گناباد » فرماندارگناباد: انقلاب اسلامی ایران با محوریت ولایت فقیه، مردم واندیشه اسلامی پیروز شد

فرماندارگناباد: انقلاب اسلامی ایران با محوریت ولایت فقیه، مردم واندیشه اسلامی پیروز شد

فرماندارگناباد: انقلاب اسلامی ایران با محوریت ولایت فقیه، مردم واندیشه اسلامی پیروز شد

فرماندار گناباد درمراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:این انقلاب با محوریت ولایت فقیه ،حضور مردم واندیشه اسلامی به پیروزی رسید.

به گزارش گناباد امروز به نقل از قدس آنلاین، فرماندار گناباد امروز در اولین روز دهه فجر درمراسمی که درمحل میدان امام خمینی این شهر با حضور مردم ومسولین برگزارشد، گفت: ۳۹سال پیش در چنین روزی مردم ایران با دست خالی و با رهبری حضرت امام واندیشه اسلامی بر نظام طاغوت تا دندان مسلح پیروزشدند.

محمد علی نبی پور افزود: این پیروزی در سایه وحدت وهمدلی مردم ورهبری بدست امد وتا زمانی که این وحدت وجود داشته باشد هیچ قدرتی نمی تواند براین ملت غلبه کند.

وی اندیشه اسلامی ومشارکت مردم را دو رکن اساسی نظام اسلامی دانست وگفت:در طول چهار دهه انقلاب توطئه های زیادی علیه این ملت صورت گرفته اما همه این دسیسه ها با هوشیاری رهبری داهیانه انقلاب و حضور مردم خنثی شده است.

n82815914-72147481

فرماندارگناباد با اشاره به درک جدید ازخدمت رسانی در نظام سیاسی انقلاب اسلامی گفت:این نظام تعریف جدیدی از خدمت رسانی تبین کرده و دشمنان هم هر روز توطئه جدیدی علیه ملت بکار بسته اند اما در سایه رهبری و مردم همه این توطئه ها شکست خورده لذا مسولین باید قدر این حضور ملت را بدانند و در صحنه خدمت رسانی بیش از گذشته به خواسته های برحق مردم توجه نمایند و در رفع مشکلات بکوشند زیرا هیچ دولتی بدون حضور مردم موفق نخواهد بود.

در پایان این مراسم با رژه خودرویی واسب سواران، مردم ومسولین با حضور در گلزار شهدای بهشت قاسم این شهرستان با گلباران و غبار روبی مزار شهدا با ارمانهای امام و شهدا تجدید میثاق نمودند.

منبع عکس : گناباد ۲۰/ایرناموضوع : برنامه دوره های صنایع دستی, خبر برگزیده روز, خبرهای ویژه
برچسب ها : , ,

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: پنج شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۶   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت هنرکده آتیه کار محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ