هنرکده آتیه کار/ اخبار گناباد » رئیس بنیاد گناباد : عیادت ودیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان وظیفه همه ما است

رئیس بنیاد گناباد : عیادت ودیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان وظیفه همه ما است

رئیس بنیاد گناباد : عیادت ودیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان وظیفه همه ما است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد گفت: عیادت ودیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان وظیفه همه ما است و ما نسبت به خانواده شهدا مسئولیم و خدمتگزار شما عزیزان هستیم.
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد روزهای گذشته به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر به دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان رفت.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد به دیدار آزاده و جانباز سرافراز ۳۰ درصد سید محمود حسینی و جانباز غلامعلی نمازی که مورد عمل جراحی قرار گرفته بودند رفت.
وی در این دیدار گفت: باید تلاش شود تا مشکلات درمانی برای عزیزان ایثارگر برداشته شود و روند درمانی تسهیل گردد.
شهابی افزود: ما امروز مسئولیت سنگینی در قبال جانبازان و آزاد‌گان داریم و باید کوشش کنیم تا بتوانیم هرچه بهتر از پس این مسئولیت بر آئیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد سپس به دیدار فرزند آزاده ۳۵ درصد که مورد عمل جراحی قرار گرفته بود رفت و از وی عیادت کرد.
شهابی در این دیدار گفت: شما فرزندان آینده سازان این مرز و بوم هستید و این برای ما بسیار ارزشمند است.

photo_2018-01-31_12-44-21
محمد شهابی در دیدار با پدر شهید حسین جفایی گفت: عیادت ودیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان وظیفه همه ما است و ما نسبت به خانواده شهدا مسئولیم و خدمتگزار شما عزیزان هستیم و هرچه تلاش کنیم برای رفاه و آسایش شما کم است.
گفتنی است شهید حسین جفایی در تاریخ چهارم مرداد ۱۳۴۵ چشم به جهان گشود و در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۶۵ به مقام رفیع شهادت نایل آمد. جانباز و آزاده سرافراز سید محمود حسینی به مدت ۲۶ ماه در تاریخ چهارم تیر ۱۳۶۷ به اسارت گرفته شدند و در ششم اردیبهشت ۱۳۶۹ به میهن اسلامی بازگشتند.موضوع : برنامه دوره های صنایع دستی, خبر برگزیده روز, خبرهای ویژه
برچسب ها : , , , , , ,

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: شنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۶   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت هنرکده آتیه کار محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ