گناباد امروز gonabademrooz.ir » رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت گناباد: ۳۳ درصد اشتغال گناباد در حوزه صنعت است

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت گناباد: ۳۳ درصد اشتغال گناباد در حوزه صنعت است

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت گناباد: ۳۳ درصد اشتغال گناباد در حوزه صنعت است

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت گناباد گفت: حوزه صنعت دارای بیشترین شغل پایدار در این شهرستان است و در حال حاضر ۳۳ درصد شاغلین در این حوزه هستند.

هادی ایزدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یکی از پروژه های اشتغال زایی گناباد که می تواند سهم مهمی در این خصوص داشته باشد ، پروژه کاشی این شهرستان است.

وی افزود: در حال حاضر به این پروژه ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و مبلغ ۷ میلیارد آن در هفته گذشته بود که با این تسهیلات امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی این کارخانه باشیم.

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت گناباد ابراز کرد: میزان اشتغال مستقیم در بخش صنعت و معدن سه هزارو ۶۱۸ نفر است که با احتساب اشتغال بخش تجارت به رقم هشت هزار و ۶۲۶ نفربراساس آمار تامین اجتماعی می‌رسد که در مجموع ۳۳ درصد اشتغال شهرستان را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به تسهیلات ارائه شده به واحدهای مختلف تصریح کرد: سال گذشته ۱۹ میلیارد تومان در قالب ۲۲ طرح و واحد صنعتی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است ودر سال جاری از ۲۸.۸ میلیارد تومان در قالب ۲۶ طرح و واحد صنعتی مصوب شده که تاکنون ۱۵.۵ میلیارد آن پرداخت شده است.

ایزدی خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ از محل تسهیلات توسعه روستایی ۳ طرح به مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان معرفی که تاکنون مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان آن پرداخت شده و از محل تسهیلات تبصره ۱۸ نیز ۱۰ طرح کوچک تولیدی و صنفی به مبلغ ۱ میلیارد تومان با اشتغال ۲۳ نفر به کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان معرفی شده‌اند.موضوع : اجتماعی, اقتصادی, خبر برگزیده روز, خبرهای ویژه
برچسب ها : , , ,

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: چهارشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۶   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles

Free SEO Tools

href.li
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت سالنامه گناباد امروز محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ