هترکده آتیه کار » دولتمردان محترم مناطق جنوب خراسان را فراموش نکنند

دولتمردان محترم مناطق جنوب خراسان را فراموش نکنند

دولتمردان محترم مناطق جنوب خراسان را فراموش نکنند

خطیب جمعه گناباد : از دولتمردان محترم درخواست می شود از محل بودجه های خشکسالی و حوادث غیر مترقبه اعتباراتی جهت لایروبی قنوات و تامین خوراک دام به این شهرستان اختصاص دهند
به گزارش گناباد امروز به نقل از ستاد نماز جمعه گناباد ، خطیب جمعه گناباد در نماز جمعه اعلام نمود : در ادامه خشکسالی های گذشته متاسفانه امسال هم این مسئله وجود دارد و کشاورزان و دامداران با مشکلات فراوانی مواجه هستند . لذا از دولتمردان محترم درخواست می شود از محل بودجه های خشکسالی و حوادث غیر مترقبه اعتباراتی جهت لایروبی قنوات و تامین خوراک دام به این شهرستان اختصاص دهند و مناطق جنوب خراسان را فراموش نکنند . ما از مقامات درخواست داریم صدای مردم را شنیده و مشکلات آنها را دیده و اقدام لازم را انجام دهند

خطیب جمعه گناباد در ادامه افزودند:
هفته سلامت را گرامی می داریم و از دست اندرکاران محترم در دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و تشکر می شود شعار امسال هفته سلامت غلبه بر دیابت و مرض قند است . این بیماری مشکلات زیادی برای انسان بوجود می آورد و خطرناک است . لذا واجب است همه ما به تذکرات بهداشتی اهمیت دهیم و سلامتی که بالاترین نعمت خداست را حفظ کنیم .

بدعهدی های آمریکا و هم پیمانانش هر روز بیشتر می شود علیرغم اینکه ایران به تعهدات خودش در برجام عمل کرده اما آنها بد عهدی می کنند مقام معظم رهبری بار ها تاکید کرده اند که ما به آمریکائیها اعتماد نداریم و فرموده اند باید به نیروی درون توجه کنیم و اقتصاد مقاومتی را محقق کنیم .

در اجلاس اخیر سازمان کنفرانس اسلامی وابستگان آمریکا بجای محکومیت اسرائیل که فلسفه تشکیل این کنفرانس ایستادگی در برابر اسرائیل است ، بجای اینکه داعش و تکفیری ها را محکوم کنند ، متاسفانه در این نشست آمدند حزب الله لبنان و مقاومت اسلامی را محکوم کردند . آمریکا  می خواهد ایران را تحت فشار قرار دهد اما شیطان بزرگ و حامیانش باید بدانند به کوری چشمشان، حزب الله مانند خورشید می درخشد و ایران اسلامی در اوج اقتدار است و همانگونه که امداد های غیبی خدا در واقعه طبس شامل حال این ملت و کشور شد همانطور خداوند توطئه های آنان را خنثی و ملت ایران به فضل الهی توطئه گران را به خاک سیاه خواهندنشاند .

در نماز جمعه امروز : کناب گفتارهای اقتصاد مقاومتی آشنایی با اندیشه های مقام معظم رهبری در باره اقتصاد مقاومتی جهت مطالعه به نماز گزاران معرفی شد .

 موضوع : برنامه دوره های صنایع دستی, خبر برگزیده روز, خبرهای ویژه, سوال هنرجو
برچسب ها :

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: جمعه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت هنرکده آتیه کار محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ