هنرکده آتیه کار/ اخبار گناباد » برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران

برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران

برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران

دوره آموزشی خانواده با هدف دین شناسی تا دین باوری روز هفتم بهمن در دبیرستان شاهد یاس نبی(س) گناباد برگزار شد.
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، دوره آموزشی خانواده با هدف دین شناسی تا دین باوری روز هفتم بهمن در دبیرستان شاهد یاس نبی(س) گناباد برگزار شد.
این دوره‌ها با هدف آشنایی بیشتر خانواده‌ها با دین و دین باوری برگزار می‌شود و صفایی یکی از مدرسین این دوره می‌باشد که در مورد برگزاری این کلاس‌ها گفت: دین به عنوان مقوله‌ای که تمام زوایای زندگی انسان را مورد پوشش قرار می‌دهد شناخته می‌شود و از این رو باید با این مقوله آشنایی کامل پیدا کرد.

یکی دیگر از مدرسین این دوره محرابی است که کلاس‌هایی با موضوع خلاءهای عاطفی نوجوانان برگزار و والدین و فرزندان را با این مقوله آشنا می‌کند. محرابی در خصوص این کلاس‌ها گفت: این کلاس‌ها با اهداف مختلف برگزار می‌شود که یکی از آن‌ها خلاهای عاطفی نوجوانان است و ما سعی کردیم در این کلاس‌ها شرکت کنندگان را با این مقوله آشنا کنیم. چرا که مقوله خلا عاطفی در زندگی هر شخصی ممکن است رخ دهد و در واقع وقتی شما دچار معنا و هدف در خود می‌شوید درگیر یک خلا عاطفی شده‌اید و اینجاست که راه کارهای مختلف در مواجه با این مشکل را بیان می‌کنیم.

این کلاس‌ها ویژه همسران شهدا، جانبازان و آزادگان است و حدودا در هر دوره آموزشی ۳۰ نفر شرکت کننده وجود دارد که استقبال خوبی از این کلاس‌ها شده است. همچنین متناسب با نیازهای خانواده شهدا و ایثارگران کلاس‌های مشاوره، پرسش و پاسخ نیز برگزار می‌شود.
گفتنی است این کلاس‌ها به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد و با همکاری مدرسه شاهد یاس نبی برگزار شد.موضوع : خبرهای ویژه
برچسب ها :

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: پنج شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۶   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت هنرکده آتیه کار محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ