هنرکده آتیه کار/ اخبار گناباد » امام جمعه بجستان: اتکاء به ارزشهای دینی عامل ماندگاری انقلاب اسلامی است

امام جمعه بجستان: اتکاء به ارزشهای دینی عامل ماندگاری انقلاب اسلامی است

امام جمعه بجستان: اتکاء به ارزشهای دینی عامل ماندگاری انقلاب اسلامی است

امام جمعه بجستان گفت: مهمترین عامل ماندگاری انقلاب اسلامی ایران با وجود ترفندهای دشمنان اتکاء به ارزشهای دینی، رهبری حکیمانه ولایت فقیه و پشتوانه مشارکت مردم در صحنه های دفاع از دستاوردهای آن است.
حجت الاسلام حسین وحیدی روز پنجشنبه به مناسبت آغاز دهه فجر در جمع مسئولان بجستان افزود: انقلاب اسلامی به عنوان انقلابی سیاسی و مذهبی بر دین و مردمداری استوار است، با مدیریتی دینی سیاسی شکل گرفت و این مهم یعنی وجود دین در کنار سیاست مهمترین رمز ماندگاری انقلاب به شمار می رود.
وی ادامه داد: در سالهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی اکثر تحلیل‌ مداران سیاسی جهان بر این باور بودند که این انقلاب عمری نخواهد کرد و از پویایی و پایایی برخوردار نخواهد بود ولی به دلیل اتکاء به ارزشهای دینی و مدیریت حکیمانه ولایت فقیه، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بر خلاف تحلیلهای نادرست، سی و نهمین سالگرد پیروزی اش را جشن می گیریم.

امام جمعه بجستان گفت: انقلابهای الجزایر، فرانسه و روسیه با وجود توانمندی و حمایتهای بیشتر و ترفندهای به مراتب کمتر علیه آنها به نسبت انقلاب اسلامی ایران شکست خوردند. ولی انقلاب اسلامی ایران از بطن مردم و با حضور گسترده آنها در صحنه شکل گرفت و دشمنان نتوانستند آسیبی به آن وارد کنند.
محمدحسین ابراهیمی کردیانی فرماندار بجستان هم دهه فجر را فرصتی برای تجدید بیعت دوباره با آرمانهای نظام جمهوری اسلامی یاد و بر ترویج دستاوردهای این نظام و تبیین بیشتر خدمات دولتمردان و مسوولان در بخشهای مختلف برای مردم و از جمله نوجوانان و جوانان تاکید کرد.
همزمان با دهه فجر ۴۳ طرح در بخشهای مختلف با اعتبار ۲۵۴ میلیارد ریال در شهرستان بجستان به بهره برداری می رسد.
گناباد-ایرناموضوع : برنامه دوره های صنایع دستی, خبرهای ویژه
برچسب ها : , , , ,

مطالب مرتبط:
نویسنده : مدیر   |   تاریخ: پنج شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۶   |  

یک دیدگاه بگذارید


SEO Company Los Angeles
تمامی حقوق مطالب برای وب سایت هنرکده آتیه کار محفوظ است

طراحی: سایت ستاپ